Kniha návštěv

energie

Datum: 05.09.2018 | Vložil: Verča

Dobrý den děkuji vám za ochotu a rychlou pomoc s reiki na dálku. Překvapilo mě skeptika, že něco takového může fungovat. Mluvila jsem s mojí známou, které také někdo posílal energii a hodně jí to pomohlo, tak jsem se odhodlala k tomu že to zkusím. A nelituji, uvažuji o tom, že si udělám aspoň první stupeň a jestli můžu poprosit u vás? Ještě jednou moc děkuji.

Reiki

Datum: 14.03.2018 | Vložil: Jenda

Ahoj Dano, chtěl bych ti touto cestou poděkovat za semináře s úžasnou atmosférou. I když jsem tam byl sám chlap mezi tolika ženama, což mě dost překvapilo, ale za chvíli byl ostych ten tam. Jsem rád, že jsem si jako mistra vybral zrovna tebe. Druhý stupeň je fakt síla a léčení to hodně urychlí. Uvažuji i o 3 stupni, ale na ten mám ještě čas, zdokonaluji se ve 2. Ještě jednou moc díky, jsi skvělá žena. Honza

reiki

Datum: 13.09.2017 | Vložil: Hana

Chtěla bych ti milá Danko poděkovat, za úžasnou energii, kterou jsem absolvovala dálkově. I když jsem ze začátku nevěděla co mám očekávat, to co se dělo bylo něco nepopsatelného. Moc vám za ten zážitek děkuji, Reiki zkouším na sobě ale už za mnou byla kamarádka že ji bolí hlava (asi byla zvědavá) hlava ji přestala po chvíli bolet, super funguje to.

Reikji na dálku

Datum: 02.12.2016 | Vložil: Mirka

Dobrý den, děkuji za iniciaci na dálku, bylo to hodně zajímavé, nejdřív jsem nevěděla co se děje, brněly mě prsty a dlaně a bylo mi příjemně teplo, viděla jsem nějaké barvy. Mívala jsem často migrény a všimla jsem si, že hlava vůbec nebolí, je mě moc příjemně. Ještě jednou moc vám děkuji.

velmi zajímavé

Datum: 31.07.2015 | Vložil: Eri

Na stránky jsem narazila nenáhodou, protože náhody neexistují, moc se mi líbí a našla jsem tu hodně inspirace, a užitečných informací o tom, co mne zajímá. Sluníčkový den všem co sem nakouknou. ERI

reiki

Datum: 10.09.2012 | Vložil: Blanka

Děkuji vám Danko, za předání vašich zkušeností na semináři Reiki. Bylo to pro mě něco nového i když jsem měla možnost setkat se s reiki sama na sobě, přes moji kamarádku. A teď moje ruce také umí léčit. Je to velice příjemný pocit, vnímat svoje tělo. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě vás, ještě jednou moc děkuji.

reiki

Datum: 04.03.2012 | Vložil: Jana

Dobrý den chtěla bych vám poděkovat za možnost zasvěcení do reiki, nevěřila jsem, že něco takového je vůbec možné a jesli to vše zvládnu také já. Byl to hodně zajímavý prožitek. S reiki pracuji podle vašeho manuálu, který máte velice krásně a dopodrobna propracovaný a také podle videí, je to fajn, když se dá podívat na video, jak se ve skutečnosti s reiki pracuje. Ještě moc děkuji a určitě mě zajímá i další poznávání energie. Máte hezké stránky se zajímavými články.

Alfa

Datum: 21.11.2011 | Vložil: Monika

Dobrý den, našla jsem vaše stránky na internetu, tak se chci podělit o velmi užitečné poznatky v hladinách alfa. Než jsem si prošla tento kurs, netušila jsem, čeho je schopná mysl. Je to něco úžasného, pro lidi, kteří se s tím ještě nesetkali až nepochopitelného. A přece něco takového existuje. Děkuji za vše, čemu jste mě naučila, za vaši ochotu, trpělivě odpovídat na různé otázky, toho si moc cením. Monča

Přidat nový příspěvek