UŽITEČNÉ RADY A RECEPTY

Úžasný pohled do minulosti civilizací byl potvrzený moderní vědou o výživě. Ukazuje se, že to, co bylo jednou nazvané "Doktrína znamení", bylo neuvěřitelně správné. Potvrzuje se , že každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký úžitek z potravy má konzument mít. 

Plátek mrkve

vypadá jako lidské oko. Zornička, duhovka a paprskovité linky vypadají jako lidské oko a skutečně dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a funkci očí.

Rajské jablíčko

má čtyři komory a je červené. Srdce je také červené a má  čtyři komory. Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.

Hrozny

visí ve shluku, který má tvar srdce. Každá kulička hroznu vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy ukazují, že hrozny jsou nesmírně vitalizující potrava pro srdce a krev.

Vlašský ořech

vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou-vyšší velký mozek a nižší malý mozek. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu  jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají rozvíjet více  než 3 tucty neurotransmiferů pro fungování mozku.

Fazole

vlastně uzdravuje a pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně,  semena vypadají jako ledviny lidí.

Petržel, rebarbora apod. rostliny

vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23 % sodíku. Pokud nemáš dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.

Baklažán, avokádo a hruška

jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního hrdla. Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy ukazují, že když ženy konzumují 1 avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny dělož.krčku.

A je to důmyslné: trvá 9 měsíců než z květu avokáda naroste zralý plod. Obsahuje 14 000 nutričních chemických složek v každém z těchto plodů (moderní věda zatím prozkoumala   a pojmenovala 141). 

Fíky

jsou plné semen a visí v dvojicích, když rostou. Fíky zvyšují pohyblivost mužských spermií a jejich počet a také pomáhají překonat mužskou sterilitu.

Sladké brambory

vypadají jako pankreas a vlastně vyrovnávají glykemický  index při diabetu.

Grapefruity, pomeranče a jiné citrusové plody

vypadají jako mléčné žlázy a vlastně podporují zdraví prsů a pohyb lymfy do prsů a z prsů.

Cibule

připomíná tělesné buňky. Dnešní výzkum ukazuje, že cibule pomáhá odstraňovat odpady ze všech tělesných buněk. Dokonce je důmyslné, že vyvolává slzení, které vyplavuje epytelové vrstvy z očí.

Banány, okurky, cukety a jiné podobné plody

jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů.

Arašídy

mají velký účinek na semeníky a sexuální libido, byly zakázané jako potrava pro muže v klášterech během středověku. Mnoho lidí ani neví, že arginin, hlavní komponent Viagry je z arašídů.